Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/data/web/.api_token) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/339169/virtual) in /data/web/virtuals/339169/virtual/www/subdom/na-spektru/wp-content/plugins/hostinger/includes/class-hostinger-helper.php on line 29
O webu - Vlastnosti člověka na autistickém spektru

O webu

Informace uvedené na webu vycházejí zejména ze zkušeností a poznatků autora webu a poznatků dalších osob. Nejsou založeny striktně na údajích definovaných MKN či DSM a dalších všeobecně platných klasifikacích.

Majitelem domény matyasp.eu včetně subdomén je Matyáš Pilz.

Autorem obsahu webu včetně článků je Matyáš Pilz.

Web je vytvořen pomocí nástroje WordPress.

Kontakt na autora webu:
e-mail:
matys.pilz@gmail.com

Podmínky užití díla

Veškerý obsah webu je chráněn autorskými právy. Autor povoluje libovolné šíření veškerého zveřejněného obsahu webu včetně následného zpracování, ovšem vždy s uvedením zdroje. V případě šíření úryvků považuji za základ slušnosti uvedení vždy nejen zdroje, ale i kontextu.

S uvedením zdroje je tak možné využít informací a souborů poskytnutým tímto webem například (nikoliv však pouze) pro:

  1. Zpracovávání referátů, prezentací a závěrečných prací (maturitních, bakalářských, diplomových, rigorózních, disertačních, habilitačních či jiných)
  2. Přípravě a průběhu rozhovorů (včetně rozhovorů zveřejněných pouze pro uživatele s předplatným)
  3. Publikační činnosti, zejména pak v případě organizací zabývajících se činností s osobami na autistickém spektru, a to včetně prodávaných knih a e-knih
  4. Osvětovou činnost o osobách na autistickém spektru
  5. Manuály a vzdělávací činnost

Přesunout se na začátek